AlışverişTanıtım

Hediye Kalpli Kupa Bardak

Sevdiğiniz özel kalpli kupa bardak ile bundan böyle her yerde sıcak veyahut soğuk suyunuz buyruğunuza amade olacak! Üzerinde isminizin bulunacağı tamamiyle size ait bu son derece şık kalpli kupa bardak ile bir şeyler içmeye cesaret edemeyecek!

Sabah, öğlen, akşam canınız ne vakit sıcak çay, kahve, kapuçino v.s. içmek isterse yanı başınızda size bu keyfi yaşatacak sevdiğiniz özel kalpli kupa bardak hazır ve nazır bekliyor olacak! Tatildeyken plajın o yakıcı sıcaklığında “soğuk su” muhafaza etmek sevdiğiniz özel kalpli kupa bardak ile artık son derece kolay olacak! Avuç içerisinde rahat tutulabilmesi için mükemmel bir tasarım ile şekillenen Sevdiğiniz özel kalpli kupa bardak hem kendinizin kullanabileceği hem de sevdiklerinize armağan edebileceğiniz çok sıra dışı bir ürün!

Kupa bardak denildiğinde aklınıza annelerimizin kullandığı devasa tipteki bardaklar geliyorsa, Sevdiğiniz özel kalpli kupa bardak ile bundan böyle yalnızca fakat yalnızca size özel hediyeniz gelecek! Son derece kullanışlı olan bu termosu yolcularınızda de yanınızda kolayca taşıyabileceksiniz! İster geceleri uyandığınızda yatağınızın yanı başında soğuk suyunuzu bu kalpli kupa bardak için, ister iş yerinize beraberinizde götürün! Enteresan hediyelerden hoşlanan kim varsa, bu ürünü sevdiklerine armağan etmek için kaçırmamalı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir