Tanıtım

Acil ve Ekspres Gönderiler Teslim Edilir

Moto kurye hizmetiyle acil ve ekspres gönderiler teslim edilmektedir. Bu tip gönderileri güvenli ve hızlı bir şekilde teslim eden motosikletli kuryeler, şehir içi teslimatları yerine getirmektedir. Şehrin bir noktasından en uzak bir başka noktasına güvenli ve hızlı teslimat gerektiren hizmetlerde motosikletli ekiplerden yararlanılır.

Bu kurye ekipleri, sabah görevlerine başladıklarında telsizleri ile merkezlerine bilgi verirler. Merkezden de bulundukları mevkideki adreslerin bilgisini alır ve motosikletli kuryeler o adreslere en hızlı bir şekilde ulaşırlar. Zarf ve diğer küçük kolileri teslim alan ekipler, teslim alındı bilgisini merkeze bildirdikten sonra güzergah üzerindeki diğer adreslere uğrar ve gönderileri gidecekleri noktalara ulaştırırlar. Eğer kurye personelinin adresle ilgili bir kaygısı varsa o zaman da devreye navigasyon cihazları girer. Her kurye’de adres tarifi yapan navigasyon cihazları bulunmaktadır. Bu sayede hizmet aksamadan yerine getirilmiş olur. Bulunduğu gibi özelikle büyük şehirlerde trafik akışı çeşitli nedenlerden dolayı değişebilmektedir. Bir gün gidilen yoldan ertesi gün gidilmeyebilmektedir. Bu nedenle kurye hizmeti yapan personelin en büyük yardımcıları bu tip elektronik cihazlardır. Bu cihazlar aracılığı ile motosikletli ekipler tüm gönderileri zamanında yerlerine ulaştırmaktadır. Gönderinin hızlı yerine ulaştırılmasını sağlamak için kurye merkezine başvurulduğunda bu ayrıntının belirtilmesi gerekir.

Acil ve ekspres kurye fiyatları normal gönderi fiyatlarına göre biraz daha yüksek olsa da, gerektiği durumlarda bu yolu kullanmak gerekir. Şehir içinde bir adresten bir başka adres değerli bir evrak teslim edileceği zaman bunun kısa süre içinde gerçekleşmesi gerekir. İşte bu durumda acil ya da ekspres kurye hizmeti devreye girmektedir. Bu sayede gönderi en fazla 90 dakika içinde varacağı adrese ulaşmış olur. Moto kurye telefonları arandığında ve City Expres Kurye’e ulaşıldığında, en güvenli ve en kaliteli hizmet de alınmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir