Tanıtım

Küp Bloknotlar

Küp Bloknotlar

Küp bloknotlar ofislerin en temel ihtiyaçlarından biri olup, pratik kullanımı sebebiyle de çok popüler bir aksesuardır. Bir ofiste küp bloknot basımı, olmazsa olmaz bir işlemdir; çünkü küp bloknotlar sayesinde firmanızın reklamı , ve pazarlamacılığı rahatlıkla yapılabilmektedir. Şu anda evlerde birçok insanın masasında bile farklı şirketlerin küp bloknotlarını görebilmekteyiz. Elden ele dolaşımı kolay , üretimi ucuz ve küçük not kağıtlarına günlük yaşamda devamlı ihtiyaç duyulması sebeiyle küp bloknotlar, hem şirketler tarafından hem de, müşteriler tarafından çok tutulan bir materyaldir.

Neden küp bloknotların bir pazarlama aracı olduğunu söylüyoruz? Küp bloknotların her sayfasına şirketinizin ismini, adresini veya sloganını bastırabiliyorsunuz. Küp bloknot baskı fiyatları da yaprak sayısı ve yaprağın büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Ayrıca şirketinizin pazarlama stratejisine uygun olarak kutu da dizayn edebiliyorsunuz . Buda müşterilerinize hediye olarak küp bloknotu özel kutusuyla verdiğinizde , onların gözünde prestij ve imaj olarak farklı bir noktaya gelmenize sebep oluyor.
Küp bloknot basımlarında belirttiğimiz gibi kutunun her bir yanına yine şirketinizin logosunu veya sloganını 1. kalitede bastırabiliyorsunuz. Tarz olarak çok farklı küp bloknotlar üretilmekle birlikte paletli küp bloknot veya spiral şeklinde olanlar en çok tutulanlardır. Ayrıca isterseniz özel kapaklı olarak ta küp bloknot üretmek mümkündür. Tabi bu arada küp bloknotlaırn en önemli promosyon ürünlerinden biri olduğunu da unutmamak lazım.
Özellikle fuarlarda dağıtılan küp bloknotlarınızı istediğiniz tarz ve baskıda yaptırabilmeniz mümkündür. Kutusunun tasarımından üstündeki renklere ve görsel elemenlere göre değişebilen , yaprağin kalitesi , sayısı ve büyüklüğüne göre farklılık gösteren küp bloknotlarınız sayesinde belkide hiçbir zaman hedeflemediğiniz müşteri kitlelerine kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün. Yapmanız gereken sadece profesyonel bir şirkete, çok sayıda ve istediğiniz tarzda küp bloknot basımı yaptırmak ve müşterilere dağıtmak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir