Alışveriş

Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik ve Franchsing Şartları

1999 senesinde Mesud Demirel tarafından kurulan Hacıalioğlu Çiğ Köfte artık yaşam standardı haline gelmiştir. Geleneksel lezzetimiz olan çiğ köfteyi etsiz üreterek daha çok kitleye ulaşmayı gaye edinir.

Çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında olan Hacıalioğlu Çiğ Köfte, üretiminde kesinlikle kimyasal madde kullanmamaktadır. Çiğ köfte üretiminde % 100 natural ve organik malzemeler kullanır. Kullandığı bulgur, salça ve baharatları ise en firmalardan özenle seçerek almaktadır…

İnsan sağlığını evvelcelik yapan firma, üretim amacıyla lüzumlu olan bütün belgelere sahiptir. Ürünlerinde kullandığı malzemeler en iyi firmalardan alınıp, steril ortamlarda hazırlanmaktadır. Bütün mamüller besin denetimlerinden atlattıktan sonra vakumlu poşetlerler şubelere gönderilmektedir. Güler yüzlü, sıcak ve çalışkan ekibi müşteri memnuniyeti amacıyla elinden geleni yapar.

Hacıalioğlu Çiğköfte Bayiliği Şartları ve Bedeli

Girişimcilerin önünü açmak isteyen Hacıalioğlu Çiğ Köfte , onlara bayilik vermektedir. Verdiği bayilik ile girişimciye kendi işinin patronu olma şansını tanır. Hacıalioğlu markası sayesinde alınan çiğköfte bayiliği ile daha çok alana ulaşabilir. Hacıalioğlu Çiğköfte Bayiliği alabilmek amacıyla ilk olarak müracaat formunu doldurmanız gerekir.

Çiğköfte bayiliği müracatınız Hacıalioğlu Çiğköfte  yetki sahipleri tarafından inceledikten sonra, size dönüş yapılır. Yaptığınız görüşmeler en Hacıalioğlu Çiğköfte tarafından en iyi gizlilik kapsamında yapılmaktadır.

Bütün şartlar sağlandıysa, bayilik sözlemesi yapılmaktadır. Bu sözleme ile her iki firmanında hakları koruma altına alınır. İş konumunun açılacağı yer yaya trafiğinin ve vasıta trafiğinin en çok bulunduğu yer olması gerekir. İş konumunun etrafında trafo, ağaç olmamalıdır. İş konumunu kapatmaması amacıyla ehemmiyetlidir. İş konumunu açacak girişimcinin Hacıalioğlu Çiğköfte vizyon ve misyonunu benimsemesi gerekir. Çalışkan, süratli ve girişimci olmalıdır. Açılacak olan iş konumunun konseptinin firmanın tespit ettiği tasarımda olması şarttır. Yatırımcının arzusuna göre, firma anahtar teslim açılışı yapabilir.

Yatırımcı kendi yaptırmak istiyorsa, firmanın konseptine ideal olmalıdır. Firma, ilk günden itibaren size ve çalıştıracağınız personele pazarlama, işletme ve sunum eğitimi verir. Bu dersler ara dehemmiyetlerde devam eder. Hacıalioğlu Çiğköfte yardım etmeye gereksinim duyduğunuz her an sizin yanınızda olacaktır. Hacıalioğlu size eğitimli ekip ile yardımınız koşar. Açacağınız çiğköfte bayiliğinin  bedeli büyüklüğüne göre 5000 ile 25000 TL arasında değişir.

Bu meblağ dışında işletmecinin 5000 ile 10000TL arası birikiminin olması şarttır. Hacıalioğlu Çiğköfte açılışa özel iş yerine armağanlar gönderir. Hacıalioğlu Çiğköfte’nin gönderdiği armağan çiğköfteleri satarak ilk kazancınızı yaparsınız. Daha sonra yaptığınız satışlarla kazancınız % 100 artacaktır. Firma açılacak olan iş konumunun reklam ve tanıtım çalışmaları ile ilgilenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir