AlışverişTanıtım

Kol saati sosyal statüyü artırıyor

Bildiğimiz gibi artık zamanı öğrenmek istediğimizde cep telefonlarımızı hemen çıkarıyor ve zaman , tarih ;ne öğrenmek istiyorsak hemen cevap alıyoruz. Hele ki akıllı telefonlar çıktı çıkalı , birçok sorunumuz anında halloluyor. Fakat modayı takip edenler, her zaman güzel ve uyumlu giyinmek isteyen insanların aksesuarlara olan ilgisi hiçbir zaman son bulmayacak gibi gözüküyor. Özellikle bu klasmanda kol saatleri için ayrı bir parantez açmak lazım. Eskiden sadece zamanı gösteren ve su geçirmeyen saat gördüğümüzde hayranlıkla baktığımız o küçük dünya şimdiler de çok daha büyüdü ve binlerce farklı modelin cirit attığı bir alan haline geldi.

Kol Saatleri

Neden acaba kol saatlerinden vazgeçemiyoruz? Aslında sorunun cevabı çok basit. Öncelikle kıyafetinizle uyumlu bir saat takıyorsanız sizi 2 kat fazla şık gösteriyor, insanların ilgisini cezbediyor. Çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda daha olumlu düşünmesini sağlıyor ve ne kadar zevkli olduğunuz imajını veriyorsunuz. Ayrıca klasik ve pahalı taşlarla süslenmiş ve bezenmiş bir kol saatleri ise, çevrenize sosyal statü anlamında güçlü olduğunuzu, alım gücünüzün yüksek olduğu mesajını veriyor. Tabi bu örnekleri çoğaltmak mümkün.
Kol saati kullanmak basit bir aksesuar seçimi değildir. Yanlış seçimler yapabilir, uygun olmayan ortamlarda takarsanız , çevrenizde olumsuz düşünceler de bırakabilirsiniz. Bu yüzden karar vermeden önce tarzınızı iyi belirleyip, hangi ortamlarda hangi kıyafetlerle kullanabileceğinizi düşünün. Doğru kararlar sizi doğru sonuçlara götürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir