Alışveriş

TEKNOLOJİK BABALARA TEKNO ARMAĞANLAR!

Babalar günü yaklaşmasıyla biricik evlatlarında heyecanları artıyor! Bizim de heyecanımız artıyor! Peki babamıza kravat, bulmaca kitabı veyahut kol düğmesi dışında neler alabiliriz? Onları nasıl şaşırtabiliriz? Teknoloji ve mizah bir araya geliyor ve bu yıl babamızı şaşırtmamız için ideal armağan doğuyor! Bilimden hoşlanan bir babamız varsa ona “Görecelilik Saati” alabiliriz. Babalar Günü’nde ve sonrasında zamanın keyifle akıp gitmesi için alarmların en komiği olan ve biri onu yakalayana kadar çala çala yuvarlanan Clocky de seçeneklerimiz arasında.

 

Babamız araba tutkunu ise belki klasik bir Chevrolet alamayız ama keyifli bir duvar saati armağan edebiliriz. Ayrı olarak spor kanalları arasında dolaşırken “Nerede bu kumanda?” diyerek sıkıntılanmasını engelleyecek kumanda organizatörü de iyi fikir olabilir! Babamızın kabloları ve dağınıklığı, annemizi kızdırıyorsa, aralarını güzelleştirmenin yolu bu tertip edicilerden geçiyor! Şarj birimi veyahut kablo organizatörleri ile babamızın rahatını düşündüğümüzü gösterebiliriz!

Babamız bizim gibi gamer ise, ona daha genç zamanlarını anımsadacak Tetris şekilli yapışkan not kağıtlarından alıp alışveriş listesini, kirlileri kirliye atmasını, salatayı hazırlamasını anımsadabiliriz! Ve, baba dediğimizde akla ilk gelenlerden biri olan mangal da teknolojiden hissenini alıyor! Buharla çalışan mangal ve ızgara temizleyiciler hem pratik hem uygun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir