Cep Telefonu

Motorola’nın Droid Maxx akıllı telefonu kırmızı-siyah renkte geliyor

Geçtiğimiz bir kaç hafta içerisinde adından en fazla söz ettiren akıllı telefon üreticisi Motorola oldu. Google bünyesinde Amerika‘da faaliyetlerini sürdüren firma yeni bazı modelleri ile gündeme geliyor. Bunlardan bir tanesi olan Moto X, 1 Ağustos tarihinde ki etkinlikte gün yüzüne çıkacak.

Ayrıca diğer taraftan firma 3 yeni modeli daha tanıtmaya hazırlanıyor. ABD‘li cep telefonu Verizon Wireless tarafından sunulacak olan modeller Droid Mini, Ultra ve Maxx olarak adlandırılacak. Droid Ultra ve Droid Maxxarasında tek fark, Maxx’ın 3.300mAh batarya içerecek olması.

Twitter hesabı @evleaks‘dan ilk bilgilerin geldi bu yeni akıllı telefonlar hakkında yine @evleaks üzerinden bilgiler gelmeye devam ediyor. Kevlargövde ile gelecek olan akıllı telefonlardan Droid Maxx’ın yeni görselleri geldi. Gelen görsellere göre Motorola, Droid Maxx‘ın siyak arka yüzeyi üzerinde kırmızı bir şerit kullanmış.

Motorola Droid Ultra ve Maxx’ın 4.7″ 720 piksel ekran, Qualcomm Snapdragon S4 işlemci, 16GB dahili veri kapasitesi ile geleceği iddia edilmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir