AlışverişİnternetTanıtım

Promosyon Plastik Kalem Çeşitleri Nelerdir?

Kalemlerle okul çağına gelmiş her çocuk kullanmaya başlar. Hatta büyüklerin ellerinde bu kalemleri okul çağına gelmeden önce öğrenirler. Ebeveynlerini taklit etmeyi seven çocuklar kalemleri kullanmakta oldukça hevesli olurlar. Okul çağı hatta hayatı boyunca en çok kullandığı araçlar arasına girer. Her çantada bulunması gereken en büyük ihtiyaçlardandır. Hatta insanlar kalemleri ceplerinde bile taşımaktadırlar. Bir notu unutmamak için mutlaka bir yere yazılması gerekir. Bu ihtiyacı da kalemler karşılar. Firmalar insanların vazgeçilmezi oldukları için promosyon plastik kalem kullanarak reklamlarını yapmışlardır. Hem Fiyatı bakımından da çok ucuz olmaları hem de 7 den 70’e herkesin kullandığı ürün olması nedeniyle promosyon olarak tercih ederler.

Promosyon Plastik Kalem

Plastik kalemler adını dışının plastik madde ile çevrelenmesinden alır. Her renkte plastik kalem çeşitleri bulunur. Kalemler tek renk olabilecekleri gibi belli bölgeleri renkli diğer bölgeleri ise sade beyaz renkte olanları da bulunur. Örneğin baş kısmı veya tutulan kısmı renkli geri kalan kısımları renksiz olması gibi. Bu kalemlerin boyutları farklılık gösterebilir. Bazı kalemler daha ince bazı kalemler ise biraz kalın olabilir. Uç ve baş tarafı metal olabileceği gibi plastik de olabilir. Promosyon plastik kalem firma isimlerini geniş kitleye yayılmasına yarayan en güzel ürünlerden birisidir.

Promosyon Plastik Kalemin Özellikleri

  Plastik kalemlerde taşıma kolaylığı için her yere asılabilecek ataçları vardır. Bu sayede ceketlerin ve gömleklerin ceplerine kolaylıkla takılabilir. Ayrıca yazı yazdıktan sonra kitapların kapak sayfasına da takılabilir. Böylece kalemler kaybolmaz kolayca bulabilirsiniz. Promosyon plastik kalem yaylı sistemi ile kolayca kapatabilir ve açabilirsiniz. Bu sayede kalemi kullanmadığınız zaman baş tarafındaki  metale basarak kapatabilirsiniz. Ceplerdeyken de kapatılması gerekir. Aksi taktirde boyası kıyafetlerinize geçebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir