Tanıtım

PS4 oyun konsolu fiyatları

Playstation ilk çıktığı vakit ücreti ile herkesi şaşırttır. Tam 2.200 TL ücret ile satışa sunulan PS4 ilerleyen süreçlerde indirim yaparak kampanyalı fiyatlar ile alıcılarına sunulmaktadır. Kampanyalı fiyatı değişim gösteren PS4 oyun konsolunu internetten veya dışarıdan satışa sunulan mağazadan 1.500 TL ve 1.800 TL arasında bulmanız olası. PS4 fiyatları kategorisinde artık oyunlar, gamepad gibi ürünler ayrı satılmak yerine kampanya biçiminde pakete katılabiliyor. Kampanyalı ürünlerden yararlanarak hem PS4 hem oyun hem de iki adet gamepad bulmanız mümkün.

Oyun konsolları atari zamanından beri bir hayli kişinin hayatında ehemmiyetli bir yer kaplamaktadır. Yıllar geçtikçe teknoloji sayesinde büyük ilerleme gösteren oyun konsolları artık akılalmaz denilecek grafik özelliklerine sahiptir. Playstation son çıkardığı modelinde oyun severlerin şaşırmasına kapı aralayacak yeni teknoloji görüntü kalitesi ile mükemmeller yarattı. Playstation 4 yeni teknoloji ile satışa sunulduğu vakit diğerlerinden daha yüksek ücret ile oyun severlerin huzurundaydı.

Evvela PS4 ün geçen Kasım aylarında piyasaya çıktığını ve düşünüldüğü gibi oyun severler üzerinde müthiş bir tesir bıraktığını belirtelim. Daha çıkar çıkmaz 24 saat içinde 1 milyon tane satmış olması , Sony firmasının nasıl bir pazarlama taktiği yürütmüş olduğu ile ilgili da bizlere emare veriyor. PS4 fiyatları ile ilgili firmanın ağzından bir hayli haber duymuştuk. Grafik ve tasarımda hudutların zorlanacağı, o kadar ki PS4 ü satın alanların 2023 seneye kadar kolayca kullanacağı ve ileride çıkacak bir hayli oyunun PS4 teknolojisine göre tasarlancağını söylemişlerdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir