Tanıtım

Uşak gündemi ve güncel haberler

Kütahya, Afyon, Manisa ve Denizli illeri arasında kalan Uşak ili, Ege bölgesinin önemli bir merkezi haline gelmiştir. Gün geçtikçe gelişen ve alt yapısını güçlendiren Uşak ili, şehir merkezi ve 5 ilçeden oluşmaktadır. 2014 yılı içerisinde de birçok yeni projeye ev sahipliği yapacak olan Uşak ilideki gelişmeler ve gündemi meşgul eden haberleri Uşak haberden takip edebilirsiniz. Uşak iliyle ilgili her türlü haberi anında takipçilerine sunan sitemiz, ayrıca dürüst ve kaliteli habercilik anlayışıyla da ön plana çıkmaktadır.
Uşak haber il sınırları içerisindeki gelişmeleri anında takip edebilmek amacıyla gün boyu çalışmakta ve haber kovalamaktadır. Güçlü kadrosu ve yılların verdiği tecrübeyle haberciliği en kaliteli şekilde yerine getirirken, öte yandan da yayınladığı video ve fotoğraflarla Uşak ilinin bilinmeyen yönlerini gözler önüne sermektedir.
Durmak bilmeden çalışan ve her dakika yeni haberlerin peşinde koşan Uşak haber , ayrıca sosyal ağlarda kurduğu sayfalarla da daha büyük bir kitleye ulaşmayı amaçlamaktadır. Güzel ilimiz Uşağın bir kültür merkezi olduğunu da unutmamamız gerekir. Bu sebeple M.Ö. 4000 lere kadar uzanan bir tarihten bahsetmemek, Uşakta ikamet eden ve diğer Uşaklı vatandaşlarımıza yapılan bir haksızlıktır. Resimlerle birlikte verilen bilgilerle Uşak haber , sizleri bu eşsiz tarihle de tanıştırmak istemiştir. Bir turizm ili olan Uşak’taki antik şehirler, köprüler ve camiler hakkında da kısaca bilgi vererek, turistik yerlerinin de bilinmesini sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir