İnternetYazılım

HandyCafe 10. Yılını Kutladı

Internet sektörünün bilinen ve başarılı iş adamlarından Atilla Yurtseven, kendi geliştirdiği ve beynelmilel alanda büyük muvaffakiyet sağlayan HandyCafe ürününün 10.yaş kutlaması için verdiği yemekli çağrıda Türkiye’nin yakından tanıdığı iş adamlarını ağırladı.

Başta Mehmet Ali Yalçındağ, Mustafa Gözalan, Sina Afra, Arda Mukaddes, Birol Kabakoğlu, Bülent Tekmen, Ersan Özer, Hakan Baş, Gökhan Ahi, Başak Purut, Sedat Kapanoğlu, Serdar Kuzuloğlu, Alemşah Öztürk, Fırat İşbecer, İnanç Gümüş, Çağlar Erol, Seyhun Özkara, Şenel Şahin olmak üzere, internet dünyasında büyük muvaffakiyet ele geçirmiş daha bir hayli isim çağrıya katılanlar arasında idi.

Kahkaha dolu dakikalar
Alakanın yoğun olduğu geceye, alışılmış tanıtım konuşmalarından çok, Atilla Yurtseven’in yaptığı keyifli ve eğlenceli konuşma damgasını vurdu. Yurtseven’in eşi ile tanışma hikayesini anlattığı bölüm ise çağrılılar arasında kahkaha dolu dakikalar yaşanmasına kapı araladı.

Şarkılar söylendi
Gecenin ilerleyen saatlerinde çağrıya katılan bir çok isim sahneye çıkarak şarkılar söyledi. Atilla Yurtseven ise mikrofonu alarak Ahmet Kaya’nın “kum gibi” şarkısını seslendirdi.

Uluslar arası bir başarı hikayesi
Hiç bir yardım ve yatırım almadan, tek başına geliştirdiği; 200’den fazla ülkede ve 70.000’den fazla internet cafede kullanılan, dünyanın en tanınmış internet cafe yazılımı olan ve uluslararası alanda büyük bir başarı elde eden HandyCafe ile ilgili Yurtseven şunları söyledi:
“HandyCafe bugüne kadar bütün ihtiyaçları karşılayan bir internet cafe idare yazılımı idi. Ancak bugünden sonra HandyCafe bu arada internet cafelere ek gelir getiren bir kazanç kapısı haline gelecektir. Bir çok firma ile yaptığımız iş ortaklıkları doğrultusunda, HandyCafe kullanan cafeler otomatikman birer Premium internet cafe noktası olacaktır. Bu sayede internet cafelere ekstra gelir ve müşteri kazandırmayı amaçlamaktayız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir