Tanıtım

Ayakkabı Malzemeleri

Ayakkabı Malzemeleri

Ayakkabı imalatı yapan atölyeler, ayakkabı tamircileri ve ayakkabı satışı yapan tüm mağazalar ve için aradığınız her türlü ayakkabı malzemesi rahatlıkla ve çok ekonomik fiyatlarla alabileceğiniz bir internet sitesi artık var. Ayakkabimalzemelerim.com bu sektördeki çok geniş bir açığı dolduruyor. Size lazım olan tüm ürünleri çok ucuz fiyatlarla ve hızlı teslimatla bulabileceğiniz bir adres.
Bitkisel ayak bakım ürünleri, hakiki kıl fırçalar, her türlü hazır, likit, sprey ve katı boyalar. Badem yağı ve cilalar, ahşap ve plastik kalıplar, anti bakteriyel ayakkabı deodorantları, ayak kaydırmaz jeller, iç astarlar, deri boyaları, süet ve nubuk ayakkabılar için canlandırıcılar, tamir ve imalatta kullanılan iğneler ve iplikler, zımparalar ve yapıştırıcılar, çekiç ve eğe sapları, promosyon olarak verebileceğiniz her ebatta çekecekler, ayakkabı dikiş, kalıp açma ve konç açma makineleri, deneme çorapları, mezro ve boya eldivenleri, süet temizleme süngerleri, nubuk temizleme silgisi, ayak koku giderici, nasır giderici ve tırnak batmalarına yardımcı ürünler, çizme kalıbı, yaylı kalıp, firmamızda bulunan temel ayakkabı malzemeleri.
Tüm bu ürünlere toptancılara sormadan, site site gezmeden ekonomik fiyat ve hızlı kargo garantisiyle ulaşabilirsiniz. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde de kargo ücreti talep edilmez. Havale, kredi kartı ile ödeme ve kapıda ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir