SağlıkTanıtım

Meyve sepeti nasıl bu kadar sağlıklı?

Meyve Sepeti Çilek, muz, elma, üzüm, mango daha birçok meyveyi, estetik bir aranjmanla göz zevkine hitap edecek şekilde hazırlayarak sevdiklerimizi mutlu etmenin en yeni yoludur. Yenilebilen tatlı lezzetlerin verilen kişiye melatonin denilen mutluluk hormonu vermek suretiyle daha çok etkilediği bir gerçektir. Bir çiçek sepetini andıran görünümüyle Meyve Sepeti farklı estetik ve işçilikle buluşan büyülü meyve çiçekleri özel günlerde sipariş verilerek sevdiklerimize ne kadar değerli olduklarını hissettirmenin en yeni yoludur. Sevdiğimiz kişiye çiçek göndermek artık tarih oldu çiçek yerine faydaları uzmanlar tarafından anlatılmakla bitirilemeyen meyveleri sanat eseri gibi sunarak daha cazip hale getirerek albenisini arttırmak da  Meyve Sepeti hazırlayanların işi.

Meyve Sepeti içinde en çok kullanılan çilek; C vitamini deposu bir meyvedir. İncir hem bağırsakları çalıştırır hem de kan yapıcı etki taşır. Meyve Sepeti içindeki en cazip meyve olan; kolestrol düşürücü, sapları ise idrar söktürücü özelliği ile ve muhteşem görüntüsü ile kirazdır. Üzüm böbreklerin çalışmasını uyarıp kalp atışını düzenler. Karaciğeri temizler. Meyve Sepeti içindeki siyah üzüm kabukları ve çekirdekleriyle yenirse hücre yenileyicidir.

Fanatik Meyve Sepeti

Fanatik Meyve Sepeti, tabi fanatik maç tutkunlarına geliyor. Takımının renklerine ölesiye aşık olanlara gönderilecek en güzel hediye Fanatik Meyve Sepeti olacaktır. Fanatik bir erkeği başka hiçbir hediye bu kadar mutlu edemez. Fanatik Meyve Sepeti göndermek için karşınızdaki kişinin doğum günü olmasını beklemeye gerek yok. Takımının her aldığı galibiyette Fanatik Meyve Sepeti göndererek kutlama yapmasını sağlayabilirsiniz. Eğer fazla şakacı biriyseniz, takımları yenildiğimde rakip takımın renklerini taşıyan Fanatik Meyve Sepeti göndererek acısını tazeleyebilirsiniz. Bu günlerde Fener taraftarlarına Trabzon renklerini taşıyan Fanatik Meyve Sepeti gönderenler o kadar fazla ki! Arkadaşlarını kızdırmak için gol yedikleri takımın renklerindeki meyveleri yemek onlara hemen yedikleri golleri hatırlatıyor. Fanatik Meyve Sepeti hediyesini bu nedenle çok sinirli arkadaşlarınıza göndermeyin. Ama en güzeli maç izlerken ortamda bulunan her iki taraftarı da mutlu etmek için, her iki takımın renklerini taşıyan Fanatik Meyve Sepetleri sipariş etmek. Futbol kardeşlik anlayışı içinde her iki taraftarda karşı takımın Meyve Sepetindeki lezzetli meyveleri yemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir